oferty wszystkie


montaż okien ŁódĽ - PANORAMA PRODUCENT OKIEN - łódzkie - ŁÓD¬,montaż okien ŁódĽ Firma PHU PANORAMA funkcjonuje na łódzkim rynku od 1998 roku. Siedzib± firmy jest salon usługowy w Łodzi przy ul. Kasprzaka 19/21. W salonie tym znajduje się ekspozycja wszystkich produktów oferowanych w zakresie stolarki budowlanej i meblowej. Specjalizujemy się w instalacj


OFERTY FIRMY | Makromedia - wyszukiwarka firm |Nr:  87620 / sprzedaż Budownictwo


okna do domu ŁódĽ
domowe okna ŁódĽ


» montaż okien ŁódĽ


Przejdz na strone firmy: PANORAMA PRODUCENT OKIEN


Pokaż wszystkie oferty firmy: PANORAMA PRODUCENT OKIEN

montaż okien ŁódĽ
montaż okien ŁódĽ
Firma PHU PANORAMA funkcjonuje na łódzkim rynku od 1998 roku.

Siedzib± firmy jest salon usługowy w Łodzi przy ul. Kasprzaka 19/21. W salonie tym znajduje się ekspozycja wszystkich produktów oferowanych w zakresie stolarki budowlanej i meblowej.

Specjalizujemy się w instalacji stolarki okiennej i drzwiowej. Od 10 lat jeste¶my zwi±zani współprac± z Fabryk± Okien „ DAKO” która jest naszym głównym dostawc± szerokiego asortymentu stolarki PCV, drewnianej i aluminiowej.

W trosce o jako¶ć naszych usług i zadowolenia klientów, nasi montaży¶ci posiadaj± odpowiednie przeszkolenia i certyfikaty zaufania wystawione przez producentów.

Wszystkim zainteresowanym naszymi usługami służymy rad± oraz wykonujemy wyceny na życzenie w naszej siedzibie lub telefonicznie.
montaż okien ŁódĽ montaż okien ŁódĽ montaż okien ŁódĽ


Pokaż wszystkie oferty firmy PANORAMA PRODUCENT OKIEN
oferent:PANORAMA PRODUCENT OKIEN
adres:Kasprzaka 19/21 94-248 ŁÓD¬
województwo:łódzkie
kontakt :Jan Paprocki
telefon:42 612 26 52
e-mail:phupanorama@op.pl
www:http://www.okna-lodz.net.pl

t=: 1.102 s q:0.00ms